לקוחות מספרים

עורך דין אורי דון יחייא, מגשר גירושין מומלץ

תהליך גירושין הוא מאתגר מאוד מהרבה בחינות. הבחירה של איזה עורך דין ילווה אותך בתקופה הזו היא קריטית.
אורי היה המלאך ששמר עליי והביא אותי תוך שבועיים לחתום על הסכם גירושין ותוך חודש הכל אושר בבית המשפט ובבית הדין הרבני.
לפני כן הייתי בתוך תהליך גישור שנמשך 6 חודשים, כאשר ערב אחד הגיע שליח עם תביעה משפטית. אחרי לילה ללא שינה, הבנתי שהגישור נגמר ועכשיו התהליך עובר לבית המשפט.
החלטתי על החלפת עורך דין ופניתי לאורי.
אורי בחוכמה, בסבלנות ובהכלה מדהימה, הצליח לגרום לי להניח בצד את הכעס, העלבון והתסכול וה'להיות צודקת', ולראות את מה שחשוב באמת לי ולילדיי והאחריות שלי כאמא שה'סאגה' הזאת תשאיר כמה שפחות צלקות על ילדיי.
אז… מי זה אורי עבורי? איזה עורך דין פגשתי?
פגשתי אדם הגון, ששכר טירחה אינו המניע העיקרי שלו אלא האמונה הפנימית החזקה שלו, שגישתו שהסכם עדיף על בית משפט.
אדם קשוב, ישר, ישיר, נעים, סבלני, מכיל, ממוקד ומכבד.
אני זכיתי ועל כך מודה לך איש יקר וממליצה עליך בחום.
סילוי

***

גישור גירושין המלצות

***
עורך דין מגשר מומלץ

***

מגשר גירושין מומלץ

***

עורך דין גירושין מומלץ

***

לפני כחצי שנה מכתיבת שורות אלה, הייתי במצוקה אמיתית. קיבלתי הודעה מהמשטרה להגיע לחקירה בהאשמות חמורות שהגיעו מגרושתי, וכן זימון לבימ"ש לעוד שלושה ימים לדיון על צו הגנה.
לא ידעתי למי לפנות או מה לעשות. דרך חברה הגעתי לעורכת דין שאמרה שהתיק גדול עליה ובטח בהתראה כה קצרה, והמליצה לי על עו"ד אורי דון יחייא. השארתי לו הודעה. באותו ערב חזר אלי, וכששמע את הסיפור ביקש ממני לסור למשרדו מהר ככל האפשר. הוא תדרך אותי לגבי ההמשך והתחלנו להכין תצהיר לביהמ"ש, שאותו סיימנו כבר למחרת בבוקר.
כל מהלך של אורי מרגע שלקח את התיק, היה מקצועי בצורה מופלאה. כל עצה שנתן – קלעה בול. המשטרה ביטלה את צו ההרחקה ובביהמ"ש הדיון הסתיים בתוך עשר דקות בניצחון מוחץ שלי בזכותו, והאמת יצאה לאור. השופט גם מצא לנכון לשבח אותו על הדברים הנוקבים שלא הותירו כל ספק לגבי האמת.
אני ממליץ לכל גרוש או גרושה להשתמש בשירותיו של אורי דון יחייא. בהחלט שווה כל שקל.
רון

***

עורך דין גירושין מומלץ

***

גירושין זה לא סיבה למסיבה, אבל לא חייבים לעשות את זה קשה פוגע ומלחמתי. אנחנו זוג מתל אביב שבחר להיות ביחד כי אהבנו אחד את השני, ולאחר 10 שנות היכרות ושתי בנות משותפות האהבה כנראה נגמרה והחלטנו לפרק כי כך עדיף.
לא ידענו כלום על עולם הגירושין, וקיבלתי המלצה על אורי (הדון – כך לפחות קראתי לו). הגענו לפגישה הראשונה מפוחדים וחוששים ממה שהולך לקרות. זה לא קל לאף זוג ולכן צריך מגשר שיודע את העבודה.

אורי התחיל בשיחה וכבר מהרגע הראשון הרגשתי שאנחנו בידיים טובות ומקצועיות. אורי הוא אומן הדיבור והגישור, אני חושב שהוא יכול להביא שלום במזרח התיכון. בדרכו העדינה הנעימה והכנה הוא ידע להוביל אותנו צעד צעד תוך כדי שמירה על האינטרסים של כל צד וכמובן תוך התחשבות מלאה בבנותינו.
היו משברים בשיחות והיו רגעים שכמעט הכול התפוצץ אך תמיד ידענו שבשביל זה יש את אורי, והוא ידע להשיב אותנו למסלול הגישור בהרגשה טובה ושלמה וכך הסתיים גם התהליך ונחתם החוזה.
ממליץ מכל הלב
שפי

***

כוכי כהן

***

לאורי הגעתי לאחר שקיבלתי החלטה להיפרד מבן זוגי. הגעתי אליו בלב כבד וחששות מרובים. לא היה לי מושג בתחום הזה וחששתי מאוד מכל התהליך.
הגעתי לפגישה הראשונה חשדנית ומלאת ספקות.
תוך 4 פגישות בלבד יצאתי עם הסכם חתום ביד, הסכם הוגן ומאוזן אשר שירת את שני הצדדים.
לאחר זמן מה, נוצר משבר אמון חריף ביני לבין בן זוגי. חששתי שההסכם על פי מתכונתו הנוכחית כבר לא יהיה רלוונטי והגענו לפגישה נוספת אצל אורי. יצאתי מהפגישה כאשר התוצאה הייתה שוב שוויונית.
אין ספק, שההתנהלות של אורי מולנו הייתה רגישה, נבונה ומלאת אחריות. ולראייה יצאתי מתהליך זה בתחושה טובה שאני ובנותיי יוצאות אל עתיד טוב יותר ובטוח.
ר.ש.

***

יש רגעים בחיים שאתה צריך לצידך את האנשים הטובים והמקצועיים ביותר. אז לי זה קרה בגיל 42 – גירושין!
לשמחתי הכרתי את אורי דון יחייא דרך המלצה של חבר. לאחר פגישה אחת בלבד הבנתי שהוא האיש שאני רוצה שייצג אותי בכל העניינים המשפטיים שקשורים למשפחתי.
גישתו של אורי היא קודם כל בוא ננסה לפתור את העניינים במשא ומתן ובטוב, אך אם אין ברירה ניכנס להליכים משפטיים עם כל האמת שלך על מנת להשיג את התוצאה הרצויה.
לשמחתי אורי משמש גם סוג של פסיכולוג לאורך התהליך דבר שמקל עוד יותר לצלוח מאבקים מאתגרים.
ממליץ בחום על שירותיו של אורי בכל מה שקשור לענייני משפחה.
רם

***

אורי סייע לי בענייני האישי. הסביר ופירט לעומק את התהליכים וההיבטים משפטיים על כל המשמעויות הנובעות מכך, ניכרת מקצועיותו, הידע הנרחב שלו והניסיון הרב שיש לו, ובעיקר אישיותו הנעימה והנינוחה.
קיבלתי שירות מעולה!
אסתי

***

אני מטפלת בבני נוער, ובמסגרת עבודתי הפניתי לאורי זוג גרוש שממשיך לריב כבר שנים גם אחרי הגירושין. אורי טיפל בהם בשיטה המיוחדת שלו, עם ניסיונו הרב, טיפול מקצועי ומסור, והצליח להוריד את הלהבות.
ע.ה.

***

אני חוקרת פרטית, ובמסגרת עבודתי הפניתי לאורי כמה מלקוחותיי שעמדו בפני הליכי גירושין מאוד מכוערים. אורי טיפל בהם במסירות, רגישות והבנה. עם הידע הניסיון של שנים בתחום והמקצועיות הייחודית שלו, הוא נתן להם כלים והכוונה וליווה אותם בדרך הטובה ביותר, והלקוחות חזרו אלי כדי לספר לי על כך ולהודות לי שהפניתי אותם לאדם כה מקצועי ומעולה. אז אורי יקר יישר כח.
ק.מ.

***

אורי יקר,
עשית איתנו בגישור את ה'בלתי אפשרי'. בתבונתך ורגישותך אפשרת לנו לשתף פעולה ולקדם את ההסכם בינינו לקראת פרידה בהסכמה.
תודה רבה!
ד.

***

המלצה

רותם ארבסט

לנה אמינוב