אודות

אורי דון יחייא – עורך דין ומגשר מוסמך

אורי דון יחייא, עורך דין ומגשר מוסמך, מומחה לענייני משפחה, גירושין, ירושות וצוואות כ-20 שנים. בעל תואר שני במשפטים ובפילוסופיה.

כעורך דין, אורי מייצג את לקוחותיו בבית המשפט ובבית הדין הרבני במסירות, מקצועיות ונאמנות.

עורך דין ומגשר גירושין

כמגשר, אורי פיתח שיטה ייחודית, מניסיונו האישי והמקצועי, כיצד להשיג את הדברים החשובים לך בגירושין, מהר וללא מלחמות מיותרות, גם אם הצד השני אינו משתף פעולה. בתחום זה הוא משלב כלים מגוונים מתחומי הגישור, האימון (קואצ'ינג) ו- NLP.

הליך הגירושין אינו פשוט והוא כרוך בדאגות. מתגרשים רבים חווים פחד, חוסר אונים וחוסר ודאות לגבי מה שעומד לקרות: מה יהיה עם הילדים, המזונות, הרכוש, הגט?

ייצוג על ידי עורך דין כרוך בעלויות גבוהות, ומלחמה בבית המשפט תפגע בילדים, אבל איזה פתרון אחר ישנו כאשר אין עם מי לדבר בצד השני?

אז יש פתרון, שיוביל אתכם לצאת מהגירושים כשאתם לא רק "שורדים" את התהליך, אלא גם צומחים מתוכו.

קראו עוד על גישור גירושין >>

האני מאמין של אורי הינו, שיש לעשות כל מאמץ כדי להצליח בזוגיות, אולם אם אין מנוס מפרידה אזי התהליך יכול להיות בונה ואף מעצים. אורי מסייע ללקוחותיו להצליח בכך, מלווה אותם בתהליך הגירושין ומעניק להם טיפול משפטי, גישור וליווי אישי להצלחה במסע הפרידה הקשה.

חמשת העקרונות המובילים את עורך דין אורי דון יחייא בליווי לקוחותיו:

חמשת העקרונות של עו"ד אורי דון יחייא

 

 

 

 

 

 

לקריאת המלצות על עו"ד אורי דון יחייא >>

לפסקי דין לדוגמה בתיקים של עו"ד אורי דון יחייא >>

אורי דון יחייא מופיע בתקשורת, פרסם מאמרים בנושאי גירושין וגישור, ומנהל את פורום בית משפט לענייני משפחה באתר din.co.il.

בנוסף, כתב מדריך במתנה למתגרשים: "7 הטעויות הנפוצות שאנשים עושים בגירושים", ויצר סדרת סרטונים: "איך להיות המגשר של עצמך".

לקבלת המדריך והסרטונים >>